پوستر اولین دوره جشنواره هنر ایران

پوستر دوره اول فراخوان سال ۱۳۹۵

این پوستر با توجه به پیشینه اغلب تیم فعلی فراخوان در برگزاری رویداد آرت اکسپو تهران به رهبری سرکار خانم نسرین برکت با همان حال و هوا و گرافیک طراحی شد. یک شهزاده ایرانی که سوار بر اسب سفید خود خبری برای مردم شهرش دارد، او پس از دریافت آثار مردمانش آنها را با افتخار برای سرزمین های دوری به نمایش خواهد گذاشت و این فراخوان را به گوش سرزمین های فرنگستان خواهد رساند. برسر آرت اکسپوی آن زمان بلایای طبیعی مانند تعویض دولت وقت و عدم دوستی کشور های همکار وارد شد، چیزی که از دولت نهم و دهم بعید هم نبود و متاسفانه از کار بیکار شدیم.

دانلود فایل پوستر
طراحی پوستر جشنواره هنر ایران

پوستر دوره دوم فراخوان سال ۱۳۹۶

از زبان علیرضا محمدشاه: در بین مطالعاتم برای تحریر یک مقاله، به یک تصویر قدیمی برخوردم از به قول متن اولین فراخوان ملی ایران برای ارسال آثار نقاشی و برنده شدن بورسیه در فرنگستان، تصویر به دلیل چاپ ضعیف روی روزنامه دونه دونه های سیاه رنگی داشت و از اهدای یک نشان ملی به هنرمند صحبت کرده بود که به سختی نمای آن مشخص بود، آدرسی هم از یک محل برای کتابت و پرس و جو درج شده بود مانند دبیرخانه خودمان، و تنها چند خط به صورت تزیینی نوشته ها را از قالب اصلی پوستر سوا میکرد، لکه ای زرد رنگ و خط هایی که از تا خوردگی کاغذ بودند هم، این تیکه از روزنامه را آلوده کرده بودند، بمانند آنچه در پوستر مشاهده می کنید.

دانلود فایل پوستر

پوستر دوره سوم فراخوان سال ۱۳۹۷

هر زمان که حس کردیم زندگی گل و بلبل شده، هر زمان که فکر کردیم خوشی، امید آینده شده و هر زمان که پرواز تنها آرزوی باقیمانده ما بوده، سایه سیاهی یک قبر از خودکامگی و ادعای دیکتاتوری دگمی که ریشه درونمان دوانده، رویاهایمان را خشکاند، جایی که سلاحی در دست نداریم فریاد بر سر بوم و قلم می کشیم.

دانلود فایل پوستر

کلیه حقوق مادی و معنوی برای جشنواره هنر ایران محفوظ و ثبت شده می باشد || طراحی و پشتیبانی سایت توسط شاریوت

Log in with your credentials

Forgot your details?